Chcem sa zapojiť

Neváhajte a staňte sa súčasťou medzinárodného podujatia, ktorého cieľom je priblížiť krásu parkov a záhrad ako aj šíriť myšlienky ich aktívnej ochrany a kvalitnej údržby!

V našom podujatí sú vítané všetky parky a záhrady na Slovensku, ktoré sa môžu pochváliť niečím zaujímavým napr. historickým významom, príťažlivým dizajnom, ekologickým prístupom, dendrologickými zbierkami či zaujímavými príbehmi.

Do podujatia sa môžu zapájať aj iné zaujímavé a významné plochy zelene – ovocné sady, námestia s historickou zeleňou, historické cintoríny, arboréta či botanické záhrady.

Podujatie je určené pre verejné i súkromné parky a záhrady.

Ak Vás myšlienky nášho podujatia oslovili a chceli by ste počas Víkendu otvorených parkov a záhrad prezentovať aj Vašu lokalitu, prosím vyplňte najneskôr do 15. 5. 2021  nižšie uvedenú online prihlášku. Po jej posúdení a akceptovaní hlavnými organizátormi podujatia, Vám bude zdarma zaslaná Metodika organizovania podujatia na miestnej úrovni. V prípade problémov, otázok pri vypĺňaní, nás prosím kontaktujte na adrese nt@nt.sk Ďakujeme !

Tešíme sa na spoluprácu s Vami !

Súbory potiahnite tu

alebo kliknite pre výber súborov
Maximálne 4 fotografie vo formáte jpg (8Mb)